APLIKACE DERMÁLNÍCH NITÍ

 
Metoda:

Aplikce samovstřebatelných nití do pokožky je šetrná, miniinvazivní metoda vhodná mimo jiné pro estetické zákroky v oblasti obličeje, především pro vyhlazování  jemných vrásek, vylepšení struktury pokožky a tím její omlazení, posílení podkožních struktur a modelaci nebo lifting obličeje a brady. Využívá přírodních hypoalergenních polydioxanových vláken o síle 0,09 až 0,25 mm, které stimulují tvorbu kolagenu. Za 180 dnů se nitě zcela vstřebají rozložením na vodu a oxid uhličitý. Ošetření je vhodné již od 25 let.

 
Zákrok:
Aplikace je rychlá, šetrná, bez anestesie - používá se pouze povrchové znecitlivění krémem. V případě použití kanylových nití je možné znecitlivění lokálním anestetikem. Efekt je okamžitý. Konečný výsledek je patrný za 14 dní a i nadále se zlepšuje. Kolem intradermálních nití umístěných do podkoží se aktivuje tvorba kolagenu, který vytvoří podpůrnou mřížku a tkáň zpevní. Současně je narušena struktura tukových buněk.
Na zavádění nití do kůže se používají velmi tenké flexibilní akupunkturní jednorázové jehly. Mikrojehla je speciálně upravena tak, aby snadno a bezbolestně vklouzla do pokožky. Po aplikaci liftovacích nití je vhodné použít na dobu 1-2 týdne obličejovou bandáž.
Doporučují se dvě, maximálně tři ošetření v rozmezí třech, čtyřech týdnů. Zákrok netrvá déle než 30 až 45 minut. Výsledný efekt vydrží při správné péči o pleť déle než dva roky. Může se kdykoliv opakovat.
 
 
 
 
 
 
 
 
Výhody:
Pro klienta je procedura komfortní a téměř bezbolestná. Aplikace je časově nenáročná bez nutnosti hospitalizace a s rychlou rekonvalescencí. Netvoří se jizvy. Pleť se po zákroku zpravidla rychle hojí a zcela beze stop je do několika málo dní.

 

 

Cena:
Anestestesie a ošetření pleti před a po výkonu............ 200,- Kč 
(vždy ke každé aplikaci)
 
Jedna biodermální nit:
- monovlákno, nit dvojitá, kroucená........................ 150,- až 770,- Kč 
- nit se záseky liftovací....................................... 500,- až 1000,- Kč
 
Zákrok v oblasti obličeje (cca 40 nití):        orientačně  od 6000,- Kč
Zákrok v oblasti brady a krku (cca 10  nití): orientačně  od 9800,- Kč

 

Doporučuji základní první ošetření celého obličeje mononitěmi za 5700,- (maximállně 38 nití)
 
Přesná cena bude určena až po osobní konzultaci s lékařem. Potřeba aplikovaných nití je individuální, záleží na typu kůže a na typu použitých nití.
Lze ošetřit postupně v časovém odstupu jednotlivé partie obličeje.

 

 

 

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode