APLIKACE DERMÁLNÍCH NITÍ

Metoda:

Aplikce samovstřebatelných nití do pokožky je šetrná, miniinvazivní metoda vhodná mimo jiné pro estetické zákroky v oblasti obličeje, především pro vyhlazování  jemných vrásek, vylepšení struktury pokožky a tím její omlazení, posílení podkožních struktur a modelaci nebo lifting obličeje a brady. Využívá přírodních hypoalergenních polydioxanových vláken o síle 0,09 až 0,25 mm, které stimulují tvorbu kolagenu. Za 180 dnů se nitě zcela vstřebají rozložením na vodu a oxid uhličitý. Ošetření je vhodné již od 25 let.

 
Zákrok:

Aplikace je rychlá, šetrná, bez anestesie - používá se pouze povrchové znecitlivění krémem. Efekt je okamžitý. Konečný výsledek je patrný za 14 dní a i nadále se zlepšuje. Kolem intradermálních nití umístěných do podkoží se aktivuje tvorba kolagenu, který vytvoří podpůrnou mřížku a tkáň zpevní. Současně je narušena struktura tukových buněk.

Na zavádění nití do kůže se používají velmi tenké flexibilní akupunkturní jednorázové jehly. Mikrojehla je speciálně upravena tak, aby snadno a bezbolestně vklouzla do pokožky. Lokální injekční anestesii je možné aplikovat u liftovacích kanylových jehel.

Doporučují se dvě, maximálně tři ošetření v rozmezí dvou až třech týdnů. Zákrok netrvá déle než 30 až 45 minut. Výsledný efekt vydrží při správné péči o pleť déle než dva roky. Může se kdykoliv opakovat.

 
Výhody:
Pro klienta je procedura komfortní a téměř bezbolestná. Aplikace je časově nenáročná bez nutnosti hospitalizace a s rychlou rekonvalescencí. Netvoří se jizvy. Pleť se po zákroku zpravidla rychle hojí a zcela beze stop je do několika málo dní. U liftingu je vhodné použít na dobu 1-2 týdnů bandáž.

 

 

Cena se liší rozdílným typem použité nitě nebo délkou nitě
Jedna biodermální nit:                            150,- až 260,- Kč (mono hladká, dvojitá hladká)  
                                                              230,- až 280,- Kč (spirálová, řetízková)
                                                              500,-Kč (liftovací)
 
Ošetření pleti před a po zákroku.......... 200,-Kč
____________________________________________________________________________________________
 
První zákrok v oblasti obličeje (38 nití mono) + ošetření  pleti:       5700,- Kč + 200,-Kč
Zákrok v oblasti brady a krku (7 speciálních nití) + ošetření  pleti:  3500,- Kč + 200,-Kč
                                                      
_____________________________________________________________________________________________
 
Přesná cena bude určena po osobní konzultaci s lékařem. Potřeba aplikovaných nití je individuální podle typu kůže a podle typu použité nitě.
Ošetření je možné provést postupně po jednotlivých partiích s časovým odstupem.

 

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode