Vážení,
 
slýchávala jsem od svých pacientů, že přišli na vyšetření jako obvykle do „své“ ordinace a byl tam jiný lékař nebo byla ordinace zrušená a po „jejich“ doktorovi se slehla zem.
 
Rozhodla jsem se tedy informovat vás o svém odchodu do důchodu dnem 1.11.2018 a o nastoupení nového lékaře, který bude ve stejném prostředí nadále o vás pečovat.
Vystudoval Všeobecné lékařství na Masarykově universitě v Brně v letech 2001 až 2008, v roce 2016 získal atestaci v oboru oftalmologie. Má již 10letou praxi v ambulantní sféře, věnuje se korektivním estetických zákrokům, operacím na zevním oku, prováděl laserové operace očních vad. S panem doktorem budeme nadále spolupracovat.
 
Děkuji svým pacientům za jejich věrnost, důvěru, podporu. Všichni jste mi dodávali sílu pokračovat i přes stále narůstající nesmyslnou byrokracii, dávali jste mi vědomí smysluplnosti mé práce. Děkuji i těm nespokojeným a kritizujícím, kteří byli důkazem, že absolvováním lékařské fakulty teprve všechno začíná a pokračuje celoživotním studiem s velice rychlou dynamikou vývoje a změn, ale i důkazem velké psychické zátěže práce s lidmi.
A naposledy děkuji své sestřičce Helence, která rozzářila naší ordinaci úsměvem, ochotou, vtipem. Byla neopomenutelným přínosem ordinaci pro zájem o obor, o pacienty, svými organizačními schopnostmi, inteligencí, všeobecným přehledem a empatií.
 
Přeji všem pevné zdraví!
Vaše MUDr. Irena Svobodová

 

 

 Obecné nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů

Vážení pacienti,

Vaše osobní údaje jsou zpracovávány ve zdravotnické dokumentaci v plném souladu s platnými právními předpisy zejména v souladu se zákonem č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách) a jeho prováděcími předpisy.Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR).Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům námi zpracovávaných, máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se apod.Poskytování Vašich osobních údajů je zákonným požadavkem a máte jako pacient povinnost je poskytnout, stejně jako zdravotnický pracovník má právo je po Vás požadovat. Odpovědnou osobou, na kterou se můžete obracet, je Váš ošetřující lékař.

Do ordinace se lze telefonicky objednávat (tel: 776471040)

Pondělí, úterý :               14:00 - 16:00 ( úterý v červenci a srpnu do 15:00 hodin)
Středa, čtvrtek, pátek:      9:00 - 11:00
Mimo tyto hodiny je telefon vypnutý
POKUD LÉKAŘ PRACUJE BEZ SESTRY Z DŮVODU JEJÍ NEPŘÍTOMNOSTI  nebo neordinujeme z důvodu školení či dovolené, JE TELEFON VYPNUT CELÝ DEN.
 
Máte nyní nově možnost využít online objednání na  
www. navstevalekare.cz
 

__________________________________________________________________________________________________________________________________

 
Nabízíme základní vyšetření do 14 dnů mimo ordinační dobu po telefonické domluvě za přímou úhradu 600,-Kč
Toto vyšetření není účtováno zdravotním pojišťovnám.
 
Vyšetření zahrnuje:

přístrojové vyšetření na autorefraktokeratometru, předpis brýlí

vyšetření předního segmentu oka na štěrbinové lampě

vyšetření očního pozadí bez rozkapání přímou oftalmoskopií

měření nitroočního tlaku kontaktní metodou aplanačním tonometrem

vyšetření dle aktuální potřeby a potíží

 
 

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zakoupili jsme nový přístroj na diagnostiku zeleného zákalu a onemocnění sítnice

 
Retina Scan Duo OCT-Funduskamera Nidek RS-330

Kombinovaný přístroj spojující funkci OCT spektrální koherentní tomografie a funduskamery

 

______________________________________________________________________________________________________

 

V prostoru čekárny máte opět možnost výběru brýlí pomocí samoobslužného panelu společnosti Optiscont/Nová optika.

Tento nový způsob prodeje dioptrických brýlí mnohé z vás jistě zaujme dostatečným sortimentem zbožím a cenou.

 

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode